Blog > Komentarze do wpisu
Premiera polskiej komedii "Kac Wawa"

Przygotowana w technologi trójwymiarowej (3D) polska produkcja kinowa, w dniu 2 marca tego roku pojawi się na wielkim ekranie w całej Polsce. Chodzi o komedię pt. Kac Wawa którego reżyserem jest Łukasz Karwowski. W tej polskiej komedii wystąpi sporo znakomitych osób, ale dodatkowo parę z debiutującego pokolenia, są to m.in. Borys Szyc, Antoni Pawlicki, Michał Milowicz, Michał Żurawski, Mariusz Pujszo, Sonia Bohosiewicz, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak a również Mirosław Zbrojewicz.

Głównymi bohaterami filmu "Kac Wawa" jest piątka przyjaciół: Andrzej, Karol, Jarek, Tomek i Jerzy. Panowie spotykają się w apartamencie  z zamiarem gry w brydża z okazji wieczoru kawalerskiego Andrzeja. W tym samym czasie panna młoda wraz ze swoimi przyjaciółkami świętuje swój wieczór panieński wraz z chippendalesami. Jednak koledzy Andrzeja, nie zamierzają grać całą noc w brydża, chcą spędzić wieczór po męsku.

Podobno scenariusz tego filmu nie dość, że bazuje na faktycznych wydarzeniach to ponadto został napisany jeszcze przed filmem, który mógłby się zdawać pierwowzorem, czyli słynne oraz każdemu nieobce "Kac Vegas". Być może tytuł jest zbieżny, ponieważ prosto można się wypromować na popularności amerykańskiej komedii, która to dużo widzów zachwyciła. Debiut, jak wspomnieliśmy, jest w piątek 2 marca, a tymczasem polecamy obejrzeć zwiastun polskiej komedii "Kac Wawa", która zobrazuje nam nieco lepiej fabułę filmu.

poniedziałek, 27 lutego 2012, w.mateusz

Polecane wpisy