Blog > Komentarze do wpisu
Zapowiedź filmu sci-fi "John Carter"

Dokładnie 9 marca 2012 roku będzie miał premierę na ekranach kin, kolejny Disneya o tytule "John Carter", którego reżyserem jest Andrew Stanton (Potwory i spółka). Film ten został zrealizowany z ogromnym rozmachem, której fabuła toczy się na skrytej planecie Barsoom. Film jest filmową adaptacją klasycznej – choć słynnej głównie w USA – książce Edgara Rice'a Burroughsa o nazwie Księżniczka Marsa, twórcy sekwencji poswieści o Tarzanie.

John Carter to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na obcą planetę. Tam zostaje uwikłany w wielki konflikt między tubylcami, Tarsem Tarkasem i księżniczką Dejah Thoris, która desperacko potrzebuje jego pomocy. W świecie na skraju zagłady, Carter odzyskuje wiarę w siebie, i rozpoczyna walkę, od której zależy los Barsoom i jej mieszkańców.

Premiera obrazu pt. "John Carter" odbędzie się również w Polsce jak i zagranicą w jednym momencie, w związku z tym nie możemy oceniać filmu na bazie opinii, bo ich nie ma. Możemy jednakże obejrzeć jeden z paru trailerów do produkcji "John Carter", jakie to są do zobaczenia na serwisach filmowych.

poniedziałek, 05 marca 2012, w.mateusz

Polecane wpisy