Blog > Komentarze do wpisu
Pingwiny z madagaskaru

To będzie prawdziwy hit w kinach, na sam koniec tego miesiąca do naszych kin trafi długo oczekiwana animacja familijna "Pingwiny z Madagaskaru" w reżyserii Simona J. Smitha oraz Erica Darnella. Tytułowe pingwiny znamy już z filmów kinowych z serii Madagaskar, natomiast bardziej nam i naszym pociechom kojarzą się one z znakomitego serialu o tym samym tytule, który miał aż 150 odcinków. W polskich kinach film będzie wyświetlany w technologii trójwymiarowej (3D) oraz z polskim dubbingiem (te same głosy co w serialu). Poniżej krótki opis filmu, choć zainteresowanym nie trzeba go specjalnie przedstawiać.

Superszpiedzy nie rodzą się ot tak - wykluwają się z jaj. Poznajcie historię najwspanialszych ptasich szpiegów wszech czasów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego. Ci elitarni tajni agenci łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr, którą dowodzi Agent Utajniony (moglibyśmy zdradzić jego prawdziwe imię, ale… sami rozumiecie). Razem stawią czoło doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce zniszczyć świat. Najnowszy film twórców "Madagaskaru" to wielka przygoda pingwinów, które odwiedzą Antarktykę, Wenecję, pustynię, Szanghaj, Nowy Jork i Kentucky. Podczas tajnej misji będą musiały zmierzyć się ze złym naukowcem, skosztują pysznych chrupek serowych i zrobią to, czego nie zrobiły żadne inne pingwiny.

Jeśli ktoś chce sobie przypomnieć jak wyglądają Pingwiny z Madagaskaru to zapraszam do obejrzenia zwiastuna filmu tutaj.

poniedziałek, 26 stycznia 2015, w.mateusz

Polecane wpisy