Blog > Komentarze do wpisu
Pięćdziesiąt twarzy Greya

To już niebawem, dokładnie za cztery dni w polskich kinach na ekrany trafi najbardziej oczekiwany film tego roku czyli "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Film ten jest ekranizacją serii książek, więc z dużym prawdopodobieństwem w kolejnych latach pojawią się kolejne części filmu. Reżyserią filmu zajął się Sam Taylor-Johnson, dla którego jest to pierwsza tak duża produkcja filmowa. W filmie tym zobaczymy takich aktorów jak: Jamie Dornan, Anastasia Steele, Jennifer Ehle, Luke Grimes, a także Victor Rasuk. Wybór obsady to bardzo ciekawy wątek, nadający się wręcz na osobny artykuł, kandydatów do głównej roli męskiej i kobiecej było kilkudziesięciu i zdarzył się nawet, że czytelnicy książki wywarli wpływ na to kto ma zagrać Doriana Greya. Poniżej krótki zarys fabuły filmu.

Studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson) poznaje przystojnego, tajemniczego milionera Christiana Greya (Jamie Dornan). Początkowe zauroczenie przemienia się w gorący perwersyjny romans, który na zawsze zmieni życie Anastasii. Najbardziej oczekiwana premiera roku.

Książka "Pięćdziesiąt twarzy Greya" okazała się prawdziwym bestsellerem, na całym świecie sprzedano ponad 100 mln egzemplarzy. Na pewno film będzie miał jedno z najlepszy otwarć filmowych w tym roku, gdyż nawet w naszym kraju sprzedano już 300 tysięcy biletów zanim film trafił do kin. Jeśli ktoś chce zobaczyć zwiastun, może zrobić to tutaj. Na pewno w tym miesiącu pojawi się wpis z wynikami box Office filmu i podsumowaniem ocen widzów.

poniedziałek, 09 lutego 2015, w.mateusz

Polecane wpisy