Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
wtorek, 28 lutego 2012
"Kobieta w czerni" już w piątek

Kinowa premiera produkcji filmowej o tytule "Kobieta W Czerni" w polskich kinach odbędzie się 2-ego marca obecnego roku. Jest to bardzo wyczekiwany film w marcu z racji tego że gra w nim gwiazdor Harrego Pottera – Daniel Radcliffe, lecz również na uwagę zapracowała bardzo fascynująca akcja filmu, której skrót można przeczytać w następnym akapicie. Za kamerą tego filmu stanął James Watkins.

W pobliżu opuszczonej posiadłości, po zachodzie słońca, pojawia się kobieca postać ubrana na czarno. Zawsze wkrótce potem w okolicy umiera dziecko. Wkrótce w te okolice przyjeżdża młody notariusz Artur Kipps. Nie przypuszcza on nawet, że stanie się częścią przerażającej historii.

Film ten dostępny jest już w dużej części kin na świecie, toteż możemy się pokusić o ocenę filmu – warto iść do kina, czy nie. Przeciętna opinia to 7.1 na 10, więc nie jest to mega-hit, ale patrząc na jego gatunek to rzeczywiście bardzo warto, gdyż od czasu do czasu się trafia nadający się horror. Można też obejrzeć video zapowiedź horroru "Kobieta w czerni" na którejkolwiek stronie o filmach.

poniedziałek, 27 lutego 2012
Premiera polskiej komedii "Kac Wawa"

Przygotowana w technologi trójwymiarowej (3D) polska produkcja kinowa, w dniu 2 marca tego roku pojawi się na wielkim ekranie w całej Polsce. Chodzi o komedię pt. Kac Wawa którego reżyserem jest Łukasz Karwowski. W tej polskiej komedii wystąpi sporo znakomitych osób, ale dodatkowo parę z debiutującego pokolenia, są to m.in. Borys Szyc, Antoni Pawlicki, Michał Milowicz, Michał Żurawski, Mariusz Pujszo, Sonia Bohosiewicz, Roma Gąsiorowska, Tomasz Karolak a również Mirosław Zbrojewicz.

Głównymi bohaterami filmu "Kac Wawa" jest piątka przyjaciół: Andrzej, Karol, Jarek, Tomek i Jerzy. Panowie spotykają się w apartamencie  z zamiarem gry w brydża z okazji wieczoru kawalerskiego Andrzeja. W tym samym czasie panna młoda wraz ze swoimi przyjaciółkami świętuje swój wieczór panieński wraz z chippendalesami. Jednak koledzy Andrzeja, nie zamierzają grać całą noc w brydża, chcą spędzić wieczór po męsku.

Podobno scenariusz tego filmu nie dość, że bazuje na faktycznych wydarzeniach to ponadto został napisany jeszcze przed filmem, który mógłby się zdawać pierwowzorem, czyli słynne oraz każdemu nieobce "Kac Vegas". Być może tytuł jest zbieżny, ponieważ prosto można się wypromować na popularności amerykańskiej komedii, która to dużo widzów zachwyciła. Debiut, jak wspomnieliśmy, jest w piątek 2 marca, a tymczasem polecamy obejrzeć zwiastun polskiej komedii "Kac Wawa", która zobrazuje nam nieco lepiej fabułę filmu.

czwartek, 23 lutego 2012
"A więc wojna" o Reese Witherspoon

Już w ten piątek (24 lutego) zadebiutuje film "A więc wojna", jaki to jest komedią ze sporą dawką akcji. Reżyserią filmu zajął się McG (Aniołki Charliego). W filmie zobaczymy Reese Witherspoon a także dwóch mężczyzn, którzy konkurują ze sobą: Tom Hardy oraz Chris Pine. Oczekujemy więc do piątku lecz równolegle zapraszamy na zapowiedź wideo tego filmu pt. "A więc wojna", który jest niesłychanie ciekawy.

Franklin Delano Roosevelt Foster, znany jako FDR, to przystojny, ujmujący mężczyzna, na którego spojrzenie mięknie serce jakiekolwiek kobiety. Jego najlepszym kolegą oraz kompanem jest James, znany jako Tuck, równie urodziwy, jednak nie aż tak ułożony, by urzec dowolną dziewczynę. Razem tworzą duet nie do pokonania. Ich długoletnia przyjaźń i partnerstwo zostaną wystawione na próbę, w czasie gdy nieświadomie zaczną się spotykać z tą samą dziewczyną. Jest nią Lauren Scott - specjalistce od oceny produktów w jednej z największych firm dbających o dobro konsumentów. To prawdziwy fachowiec, ale nie jest ideałem. Brakuje jej pewnej przydatnej w życiu cechy: nie umie znaleźć fajnego faceta. Wszystko się zmienia, gdy jej przyjaciółka Trish bierze sprawy w swoje ręce i zakłada jej profil na portalu randkowym, do którego niedawno dołączył też Tuck... 

środa, 22 lutego 2012
"Safe House" już w piątek

W tym tygodniu mamy wysyp ciekawych filmów na srebrnym ekranie, następnym filmem jest produkcja amerykańska "Safe House", który wyreżyserowany został przez Daniela Espinsę. W tym filmie sensacyjnym zobaczymy w głównych rolach: Denzela Washingtona a także Ryana Reynoldsa. Film ten można będzie obejrzeć w multipleksach już w ten piątek 24 lutego. Jednakże nim pójdziemy na salę kinową polecam obejrzeć trailer thrillera "Safe House", na stronie filmweb.pl, gdzie można obejrzeć w polskiej wersji.

Legendarny szpieg Tobin Frost unikał aresztowania przez prawie dziesięć lat. Ten jeden z najlepszych agentów operacyjnych, jakich CIA kiedykolwiek wyszkoliło, zdradził agencję i sprzedał kody wojskowe wrogom Stanów Zjednoczonych. Teraz, Frost wraca do gry mając w ręku niebezpieczne atuty. Mark Weston spędził ponad rok w oddalonym od świata Cape Town, pełniąc rolę "gospodarza kryjówki" i czekając na możliwość wykazania się jako oficer operacyjny. Kiedy pierwszy mieszkaniec kryjówki okazuje się być jednym z najniebezpieczniejszych byłych agentów, Weston jest gotowy podjąć wyzwanie. Jednak chwilę po tym, jak Frost zostaje sprowadzony na przesłuchanie, na kryjówkę napadają najemnicy. Frost i Weston, którym ledwo udaje się ujść z życiem, muszą dowiedzieć się, czy napastnicy zostali przysłani przez terrorystów, czy też kogoś z agencji. Usiłując przetransportować Frosta do kolejnej kryjówki, Weston musi podjąć decyzję, komu zaufać zanim on i jeden z najlepszych zabójców świata na zawsze zostaną wyeliminowani.

wtorek, 21 lutego 2012
"Ścigana" nadciąga do kin

Jeżeli od dawna oczekujecie na porządny film akcji, to może zaciekawić was nowy film "Ścigana", gdzie w główną rolę wcieliła się Gina Carano. Produkcja w reż. Stevena Soderbergha to połączenie trzech różnych typów kinematograficznych: thriller, akcja a również szpiegowski. Mało tego produkcja to połączenie młodości a także doświadczenia aktorów, dostrzeżemy w wtym obrazie całą plejadę aktorów i aktorów: wspomniana Gina Carano, Michael Douglas, Ewan McGregor, Channing Tatum, Michael Fassbender oraz Antonio Banderas.

Grupa wysoko postawionych mężczyzn wprowadza w życie spisek, mający na celu eliminację jednej kobiety. Wynik tego starcia okaże się daleki od oczekiwań. Piękna Mallory Kane to tajna superbroń amerykańskich spec służb. W najodleglejszym zakątku świata wykona najtrudniejsze zadanie i nie pozostawi żadnego śladu. Oficjalnie nie istnieje. Nieoficjalnie jest niezastąpiona. Ale tylko do czasu, gdy staje się niewygodna. Pewnego dnia podczas misji Mallory wpada w pułapkę. Wszystko wskazuje na to, że jej mocodawcy postanowili się jej pozbyć i zlecili jej likwidację. Nie docenili jej jednak. Teraz Mallory powraca do gry, by wyrównać rachunki, ukarać winnych i ocalić swoich najbliższych.

W multipleksach film "Ścigana" zadebiutuje dokładnie za tydzień – 24 lutego 2012 roku. Ten film akcji to ulubieniec krytyków, zaś raczej nowy film do zobaczenia. Za granicą średnia opinia to 6,5 na 10 dostępnych, ocena wystarczająco rzetelna, ponieważ film w innych krajach możemy oglądać już od listopada ubiegłego roku. Nim pójdziemy do kina należałoby zdecydowanie obejrzeć trailer produkcji "Ścigana", albowiem może się okazać iż to film nie dla nas.

 
1 , 2
Tagi