Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
poniedziałek, 17 lutego 2014
Masz talent

Za kilka dni, dokładnie w piątek 21 lutego 2014 roku, w polskich kinach po raz pierwszy pojawi się film biograficzny pt. "Masz talent". Film to produkcja z 2013 roku, której reżyserią zajął się David Frankel. Jest to film biograficzny, który przedstawia historię Paul'a Potts'a, uczestnika brytyjskiego programu telewizyjnego "Mam talent". W filmie zobaczymy: James Corden, Alexandra Roach, Julie Walters, a również Colm Meaney. 

 

Krótki opis filmu: Film "Masz talent" to poruszająca komedia o tym, jak spełniają się nawet najbardziej nierealne marzenia. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film opowiada historię niezdarnego Paula Pottsa, od pełnej przeciwności losu młodości, do udziału w brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Tym legendarnym występem wzbudził absolutną sensację i wzruszył miliony widzów oraz internautów na całym świecie. Zanim jednak Potts zdobył wielką sławę i rozpoczął wymarzoną karierę, musiał poznać kogoś, kto uwierzy w niego na długo przed jurorami słynnego talent show... 

 

Zwiastun filmu można obejrzeć tutaj - na portalu filmowym Filmweb.pl. Na świecie film był pokazywany w kinach już od września 2013 roku. Średnia ocena widzów to 6 na 10 możliwych.

Tagi