Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
wtorek, 27 grudnia 2011
Kot w butach - premiera 5 stycznia

Animacja o przygodach znanego ze Shreka kota ze sporym opóźnieniem pojawi się w polskich kinach. "Kot w budach" to animowany film wyświetlany w 3D. Jak napisaliśmy w tytule, film będziemy mogli zobaczyć dopiero po nowym roku - 5 stycznia 2012 roku. Jednak nie ma co się nastawiać na rewalcyjną zabawę (chyba że dzieci), gdyż film nie ma takiego potencjału jak Shrek.

Na długo zanim widzowie mieli okazję poznać Shreka, owiany złą sławą, wyjęty spod prawa zawadiaka i łamacz niewieścich serc Kot w Butach dzięki odwadze i sprytowi zyskał sobie miano bohatera. Działając w drużynie z błyskotliwą Kitty i bystrym "jajkiem" – mózgiem operacji Humptym Dumptym Kot staje na czele drużyny, której celem jest walka o ocalenie miasta. Na ich drodze piętrzą się przeszkody, a jedną z nich jest duet nie przebierających w środkach zbirów - Jaś i Jadzia. Tych dwoje nie spocznie dopóki nie uda im się pokrzyżować szyków Kota i jego drużyny. Na ekranach czeka nas prawdziwa historia słynnego Kota, mitu o walecznym zwierzaku, no i naturalnie legendy nieodłącznej pary butów.

czwartek, 22 grudnia 2011
Mission: Impossible - Ghost Protocol

Okres świąteczno-noworoczny to czas, w którym kina nie grają wielkich produkcji, dopiero w późniejszym okresie możemy spodziewać się, iż pojawią się bardzo interesujące filmy w kinach. W tym wpisie chcieliśmy przedstawić wam film "Mission: Impossible - Ghost Protocol".

Mission Impossible 4 opis: Oskarżony o dokonanie ataku terrorystycznego na Kreml agent IMF Ethan Hunt wraz z pozostałymi członkami zespołu zostaje zwolniony ze służby w momencie, kiedy Prezydent wdraża procedurę „Ghost Protocol”. Pozostawiony bez jakichkolwiek środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób, żeby oczyścić dobre imię agencji i uniemożliwić kolejny przypisywany mu atak. Sytuację komplikuje fakt, iż Ethan zmuszony jest podjąć nową misję współpracując z byłymi agentami IMF, których motywów nie jest do końca pewien.Tagi