Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
środa, 04 grudnia 2013
Zapowiedź: Hobbit: Pustkowie Smauga

Wielkimi krokami nadchodzi debiut najgłośniejszego filmu tego roku czyli film pod tytułem "Hobbit: Pustkowie Smauga", który to jest już drugą częścią, a będzie jeszcze jedna podzielona na dwa filmy (podobnie jak finał Harrego Pottera). Reżyserem tej części podobnie jak pierwszej był Peter Jackson. Warto zaznaczyć, że druga część Hobbita była nagrywana za jednym zamachem z pierwszą częścią, co powinno zagwarantować, że ta część będzie co najmniej tak dobra jak pierwszy Hobbit. Film jak wiadomo oparty jest na powieści J.R.R. Tolkiena pod tytułem "Hobbit, czyli tam i z powrotem" zarówno książka jak i film jest wstępem do "Władcy Pierścieni". Zapraszam na krótki opis filmu w kolejnym akapicie.

 

To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita". Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany zostanie w trzech częściach: „Hobbit: Niezwykła podróż", „Hobbit: The desolation of Smaug” oraz „Hobbit: Tam i z powrotem". Nowa trylogia Petera Jacksona powstaje w technice 3D.

 

Zwiastun filmu "Hobbit: Pustkowie Smauga" da się obejrzeć na stronie Filmweb, gdzie również można znaleźć znacznie więcej treści a także materiałów do tego filmu. Premiera filmu na świecie wystartują już 10 grudnia (Norwegia), 13 grudnia (USA), do Polski film trafi na samym końcu 27 grudnia 2013 roku, więc już w następny weekend będziemy widzieli jakie oceny oraz recenzje zyska nowy Hobbit. Idziecie do kina?

Tagi