Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
poniedziałek, 14 grudnia 2015
Zapowiedź "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"

Już tylko kilka dni dzieli nas od historycznego momentu w dziejach kina – premiera nowej filmu z kultowej serii czyli Gwiezdne Wojny. Filmy o przygodach rebelii i Imperium rozgrywające się w rozległej galaktyce od lat 70 zgromadziły ogromną ilość fanów, którzy z wielką niecierpliwością oczekują nowego filmu jakim jest "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy". Czy film podbije serca fanów Star Wars? Nie wiadomo, ale pewne jest, że pobije kilka rekordów w historii kina. Natomiast producent nie zamierza poprzestawać na jednym czy dwóch nowych filmach z tej serii, ale zapowiedział, że ma plany na co najmniej sześć kolejnych części, a nawet jest szansa, że filmowa seria Gwiezdnych Wojen nie doczeka się nigdy końca, gdyż firma Disney posiadająca prawa do znaku Star Wars zapowiedziała, że będzie produkowała filmy tak długo jak będą się sprzedwały bilety.

 

Co wiemy o nowych Gwiezdnych Wojnach? Niewiele, tym razem opis fabuły nie został podany, więc przed seansem nie dowiemy się zbyt wiele. Jedynym miejscem gdzie możemy czegoś się dowiedzieć jest zwiastun Przebudzenia Mocy, ale i również on nie zdradza nam zbyt dużo.

 

Jesteście zainteresowani nowymi Gwiezdnymi Wojnami? Ja tak, na tą okazję odświeżyłem sobie trzy najważniejsze części i z niecierpliwością czekam na premierę kinową. Ale o rezerwacji biletu możemy tylko pomarzyć, trzeba będzie odczekać kilka dni, gdyż prawie wszystkie bilety na pierwsze dni są już sprzedane.

Tagi