Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
poniedziałek, 22 marca 2010
Pułapka, The Box

Ostatnio miałem przyjemność wybrać się na przedpremierowy film pt. Pułapka (ang. The Box). Po krótce film ten przedstawia rodzinę Lewisów, którzy mają kłopoty finansowe. Pewnego ranka, nieznajomy zostawia im przesyłkę pod drzwiami, w której znajduje się pudełko z magicznym czerwonym guzikiem. Po wciśnięciu guzika, rodzina otrzyma milion dolarów w gotówce, ale ktoś na świecie zginie. Okazuje się że jest to eksperyment "bogów".

Niestety spowiedziewałem się nieco lepszego filmu, może daltego że jestem miłośnikiem akcji. Ale wydaje mi się że nie tylko ja mam takie warażenie. Generalnie pomysł na film bardzo dobry, gdzie mamy przekazany w treści morał oraz wydaje mi się że każdy chciał dowiedzieć jak film się skończy, ale już wykonanie jakieś nie takie.

Miałem jakiś niedosyt zakończeniem samego filmu, nie zakończył się on ani happy-endem (i dobrze w sumie), ale nie doszło również do rozwiązania problemu, ale wszystko działo się dalej - kolejna rodzina otrzymała Pudełko.

Moja ocena: 4/10

Pierwszy wpis

Witajcie, chociaż to nowy blog, więc pewnie nikt tego nie przeczyta. Przedstawiam wam mojego nowego bloga, gdzie będę poruszał tematykę filmu, głównie komerkcyjnego. Szczerze powiem, że nie ruszają mnie jakoś te wszystkie niszowe produkcje, które wg. znamienitych krytyków są świetnymi filmami.

Oglądam to co sprzedaje nam głównie Hollywood oraz nasze rodzime wytwórnie, czasem uda im się coś ciekawego zaprezentować. Więcej nie będę męczył... Zapraszam co jakiś czas przeczytać co nowego obejrzałem i co o tym sądzę.

Tagi: blog film
14:35, w.mateusz
Link Dodaj komentarz »
Tagi