Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
wtorek, 22 marca 2016
Film "Psy Mafii" w kinach

Do polskich kin trafił nowa amerykańska produkcja filmowa "Psy Mafii" (oryg. tytuł to Triple 9). Reżyserią tego filmu zajął się John Hillcoat, który odpowiadał za taki filmy jak "Gangster" czy "Droga". Premiera filmu odbyła się w Polsce w piątek 18 marca 2016 roku, natomiast w USA miesiąc wcześniej czyli 18 lutego 2016 roku. W tej nowej produkcji zobaczymy takich jak aktorów jak: Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck, Anthony Mackie, Woody Harrelson, Aaron Paul, a także Kate Winslet. Poniżej krótki opis fabuły filmu.

 

Wielowątkowa historia o nieoczekiwanych splotach i zwrotach akcji, rozgrywająca się w skorumpowanym środowisku policji, brutalnych gangsterów i rosyjskiej mafii. Zaufanie to najbardziej niebezpieczny przywilej, który może kosztować życie. Gangsterzy i powiązani z nimi policjanci szykują się do wielkiego skoku. By odwrócić uwagę policji, planują zamach na życie jednego z oficerów. Nad wszystkim czuwa brutalna, nieprzewidywalna rosyjska mafia, na której czele stoi jej królowa, Irina Vlaslov (Kate Winslet).

 

Zapraszam do obejrzenia zwiastun filmu "Psy Mafii". Tak jak wspomniałem premiera filmu odbyła się już miesiąc temu w USA i na zagranicznych portalach pojawiły się pierwsze recenzje i oceny widzów. Średnia ocena tego filmu to 6,6. Wygląda na to, że nie będzie to hit, ale dla miłośników tego typu filmów wart obejrzenia.

 

Tagi