Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
piątek, 09 kwietnia 2010
Dobry Seven

Po raz kolejny nie udało mi się nic nowego zobaczyć w kinie, chociaż mogłem iść na dwa filmy, to sprawy osobiste pokrzyżowały sprawy. Jednak to nie był tydzień stracony, gdyż jak zwykle wieczorkiem obejżałem parę filmów na dvd.

Ostatnio napisałem, że nie mam szczęścia do dobrych filmów ale chyba coś się ruszyło, bo obejrzałem film pt. Siedem (ang. Se7en) i byłem pod dużym wrażeniem. Film ten czekał na swoją kolej kilka dobrych wieczorów, ale dawno żaden film nie wywołał we mnie tylu emocji i nie dał zmróżyć oka aż do napisów końcowych.

Cóż więcej mogę napisać? Genialny, genialny i jeszcze raz genialny. Jeśli lubisz psychologiczne dreszczowce to musisz obejżeć ten film. Fabuły nie zdradzę, bo i po co?

Moja ocena 9/10

piątek, 02 kwietnia 2010
Odgrzane kotlety

W tym tygodniu nie udało mi się obejrzeć żadnej premiery (nie martwcie się, nadrobię w następnym tygodniu, bo i tak nic ciekawego się nie działo w kinach), ale za to obejrzałem kilka filmów na DVD, które zaznaczyłem sobie do obejrzenia, są to: Gorąca Laska i Słodka jak Cukierek. Raczej nie są to bardzo ambitne produkcje, ale na Choć goni nas Czas wytrzymałem pierwsze 15 minut i usąłem.

Z ponadych dwóch filmów bardziej do gustu przypadł mi ten drugi - Słodka jak Cukierek, może dlatego że grała tam Carmen Electra, a może dlatego że fabuła była typowa, ale w całkiem niezłym wykonaniu. Nie wiem, za to Gorąca Laska nie była tak gorąca jakbym chciał.

Osobiście, jakby ktoś chciał obejrzeć dobrą komedię polecam... coś innego, ale na pewno żaden z tych filmów. Ostatnio nie mam szczęścia do dobrych filmów, być może wszystkie dobre już obejrzałem? albo ze mną coś nie tak i mimo że dobre to krytykuje.

Jeśli macie coś dobrego do polecenia, czekam na propozycje w komentarzach.

Tagi