Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
poniedziałek, 25 kwietnia 2011
Szybko i wściekle do kina

W tamtym tygodniu, przez fascynację Thorem, zapomiałem pochwalić się wejściówką na przedpremierę, którą otrzymałem. Jest to wejściwóka na film "Szybcy i wściekli 5", przyznam się że poprzednia część "Szybko i wściekle" nie została strawiona przez mój gust filmowy i nie dałem rady dokończyć na DVD. Jednak wszystkie trzy pierwsze części bardzo mi się podobały i liczę na to że debiutująca piąta część tej serii nie zejdzie poniższej wysoko ustawionej poprzeczki przez pozostałe filmy.

Zapraszam do komentarzy, co sądzicie o filmie "Szybcy i wściekli 5", a także o całej serii.

piątek, 22 kwietnia 2011
Thora czas zacząć

Coraz bliżej do premiery filmu na który zamierzam się wybrać w pierwszej kolejności "po świetach", jest to Thor 3D w cyfrowym 3D i dodatkowo będzie można go zobaczyć w IMAXie.

Czemu akurat Thor 3D ?

Ani nie jestem fanem filmów o tematyce mitycznej, ani tymbardziej fanem super kosmicznej technologi 3D, zasadniczo to nawet wolę filmy w 2D w małej sali kinowej. Może dlatego że długo zapowiadany, może dlatego że zapowiada się ciekawie, może dlatego że nie jest to kolejny sequel serii filmów robionych na jeden wzór i nie wiadomo czego się spodziewać. Jak obejrzę to na pewno napiszę czy mi się podobał.

11:11, w.mateusz
Link Dodaj komentarz »
sobota, 16 kwietnia 2011
Noc oscarowa - dziś

Dzisiaj wybieram się na maraton w warszawskiej kinotece pt. "Noc oscarowa", na którym to zostaną zaprezentowane cztery najbardziej utytułowane filmy podczas gali oscarowej w 2011 roku. Już w tydzień przed startem maratonu bardzo ciężko było o sensowne miejsca i zostały tylko 2 sale, na szczęście udało się nie siedzieć pod samym ekranem. Filmy jakie zostaną wyświetlone:

Czarny Łabędź - jedna statuetka Oscara

Jak zostać królem - cztery statuetki Oscara

Fighter - dwie statuetki Oscara

Incepcja - cztery statuetki Oscara

Filmy podałem w kolejności wyświetlania w mojej sali - sali nr. 1. Do wyboru są cztery sale, a w każdej sali inna kolejność. Incepcję już oglądałem więc zamierzam się dobrze wyspać przed powrotem samochodem do domu. Cena biletu bardzo przystępna, bez zniżek, wyszło 29 zł za jedną osobę czyli trochę ponad 7 zł za jeden film.

Tagi