Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
piątek, 20 kwietnia 2012
Debiut filmu "The Avengers"

Od blisko roku porusza wszystkich fanów kina film pt. "The Avengers", który został nakręcony na osnowie komiksu Marvela o tytule "The Avengers". Do światowego debiutu dzieli nas już tylko parę dni (25 kwietnia 2012) i dlatego wypada dodać wpis o tej produkcji. U nas debiut filmu odbędzie się kilka dni po światowej dnia 11 maja 2012 roku, od razu po długim weekendzie. Za kamerą tej produkcji stanął Joss Whedon (Thor). Avengers to następny hollywoodzki film przygotowany w cyfrowym 3D (tzw. technologia Disney Digital 3D / RealD-3D / IMAX 3D). W obsadzie obejrzymy całą plejadę gwiazd wielkiego ekranu, zobaczymy m.in: Samuela L. Jacksona, Roberta Downey Jr., Chrisa Evansa, Marka Ruffalo, Chrisa Hemswortha, Scarlett Johansson, Jeremiego Rennera, a także Toma Hiddlestona.


Nad światem wisi widmo katastrofy. Nick Fury szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D. desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę znaną pod nazwą "Mściciele". W jej skład wchodzą superbohaterowie: Thor, Kapitan Ameryka, Iron Man oraz inni. Bohaterowie łączą siły, aby zapobiec największemu niebezpieczeństwu w historii naszej planety...


Film ten w tym roku ma natomiast sporo konkurentów a w przypadku gdy wyjdzie nie najlepiej, to okaże się sporą klęską, gdyż budżet filmu wyniósł 220 milionów dolarów. Przeciwnikami będą takie produkcje jak: drugi Mroczny rycerz, Prometeusz, a też Hobbit. Jeśli ktokolwiek nie jest wciąż pewny, czy iść na tę produkcję, polecamy zobaczyć video zapowiedź tej produkcji pt. "Avengers", który kategorycznie nas przekona do seansu. 

09:40, w.mateusz
Link Komentarze (1) »
piątek, 13 kwietnia 2012
Francuski film "Nietykalni" na ekranach kin

W piątek 13 kwietnia będzie miał premierę w polskich kinach francuski komediodramat o tytule "Nietykalni". Za kamerą filmu staneli Olivier Nakache oraz Eric Toledano. W tej produkcji zagrają tacy aktorzy a również aktroki jak np. Francois Cluzet, Omar Sy, Anne Le Ny, a również Audrey Fleurot.


Ta historia zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.


Produkcja filmowa "Nietykalni" ma nadzwyczaj ciekawy scenariusz, nowy. Film ten również dostał aż 8 nominacji do francuskich Cezarów, niestety tylko jedną wygraną dla najlepszego aktora. Ażeby dowiedzieć więcej o tej produkcji oraz o tym czy nam się spodoba, radzimy do obejrzenia zwiastun tej produkcji o tytule "Nietykalni", który jest do zobaczenia na parenastu witrynach w internecie.

Tagi