Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
wtorek, 23 kwietnia 2013
"Iron Man 3" zapowiedź

Za około dwa tygodnie na ekranach polskich kin zadebiutuje długo oczekiwany film – Iron Man 3, którego reżyserią zajął się Shane Black. Debiut w naszym kraju będzie zaraz po majówce – 10 maja tego roku, w zachodnich kinach na świecie debiut będzie już pod koniec kwietnia. Głównego bohatera Tony'ego Starka zagrał rzecz jasna Robert Downey Jr., a nie zważając na niego w filmie wzieli udział: Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, a również Rebecca Hall.

 

Tony Stark skonstruował niegdyś kostium - zbroję, który zakłada, by jako Iron Man zwalczać niebezpiecznych przestępców. Teraz, superbohater powraca, aby zmierzyć się z najgroźniejszym ze swoich przeciwników. Biolodzy Maya Hansen i Aldrich Killian stworzyli zabójczy wirus Extremis i sprzedali go międzynarodowej grupie terrorystów, na której czele stoi tajemniczy Mandaryn, niedościgły mistrz sztuk walki i genialny naukowiec, marzący o władzy nad światem. W walce z szaleńcem, u boku Iron Mana znowu staje jego najlepszy przyjaciel, pułkownik James Rhodes, który jako War Machine, w zbroi wynalezionej przez Starka, sieje postrach wśród bandytów. Tony może liczyć też na swoją piękną asystentkę, zakochaną w nim Pepper Potts.

 

Wideo zapowiedź produkcji "Iron Man 3" możemy obejrzeć na stronie o filmach FilmWeb. W tym tygodniu rozpoczyna się wyświetlanie produkcji w paru państwach na świecie oraz są dostępne pierwsze recenzje oraz oceny ludzi. Na popularnym portalu o filmach IMDB nowy człowiek z żelaza ma średnią notę 8,7 na 10 maksymalnie. Zadajemy sobie pytanie czy ten nowy film Marvela przebije ich zeszły szlagier którym był film Avengers, gdzie także występował Robert Downey Jr.

czwartek, 04 kwietnia 2013
Zapowiedź "Spring Breakers"

Już w najbliższy piątek, 5 kwietnia 2013 roku, na wielkich ekranach w Polsce będzie miał premierę amerykański film "Spring Breakers" za kamerą którego stanął Harmony Korine. Film ten to połączenie komedii a także dramatu, który opisuje kawałek z życia czterech nastolatek. Film jest już od jakiegoś czasu wyświetlany w paru krajach, film był także prezentowany na festiwalu w Wenecji na którym zdobył Nagrodę Specjalną. W obsadzie filmu zagrali m.in. Jamesa Franco, Selenę Gomez, Vanessę Hudgens, a także Ashley Benson.

"Spring Breakers" to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodnych pomysłów i nieposkromionej fantazji sprowadzi cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach, na drogę bezprawia i totalnej rozpusty. Wraz z Jamesem Franco, który gra tu życiową rolę, Seleną Gomez i Vanessą Hudgens przeżyjesz najlepszy melanż w życiu!

Trailer produkcji "Spring Breakers" da się zobaczyć na stronie o filmach Filmweb.pl. Od kilkunastu dni film pokazywany jest w wielu zachodnich krajach, dzięki czemu możemy dowiedzieć się czy zaleca się wybrać do kina. Przeciętna nota tej produkcji na stronie IMDB wynosi obecnie 6,5 na 10 możliwych, więc nie ma rewelacji, jednakże jak na komedię to całkiem nieźle.

Tagi