Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
poniedziałek, 07 kwietnia 2014
Namiętność

Jeśli nie lubicie filmów mainstreamowych, mamy idealną premierę właśnie dla was. Mowa o filmie "Namiętność" z 2012 roku, którego polska premiera odbędzie się w Polsce w najbliższy piątek, 11 kwietnia 2014 roku. Reżyserią tego kryminału i thrillera zają się znany miłośnikom kina - Brian De Palma (reżyserował takie filmy jak: Człowiek z blizną czy Mission: Impossible). W obsadzie zobaczymy m.in.: Rachel McAdams, Noomi Rapace, Karoline Herfurth, a także Paula Andersona.

Krótki opis filmu:

Christine to atrakcyjna i pewna siebie bizneswoman. Pod urokiem osobistym skrywa się jednak bezwzględna i przebiegła manipulantka. Nie cofnie się przed niczym, jeśli tylko czegoś zapragnie. Nie pozwoli, by ktokolwiek zagroził jej pozycji w firmowej hierarchii. Kiedy orientuje się, że jej nowa utalentowana protegowana, Isabelle zbyt szybko wspina się po szczeblach kariery, Christine zaczyna swoją ulubioną rozgrywkę. Z premedytacją wprowadza Isabelle w tajniki gry uwodzenia, manipulacji i dominacji. Oczarowuje ją wyłącznie po to, by niczego nie podejrzewającą podwładną skompromitować przed całą firmą. Jednak tym razem Christine trafia na godną siebie przeciwniczkę.

Zwiastun filmu "Namiętność" możemy zobaczyć tutaj. Mimo ciekawej fabuły film ten za granicą otrzymuje dość przeciętne oceny od widzów - średnia 5,3 na 10 możliwych. Wybieracie się do kina?

Tagi