Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
środa, 08 kwietnia 2015
Premiera filmu "Szybcy I Wściekli 7"

Na 10 kwietnia 2015 roku zaplanowano premierę oczekiwanego przez bardzo wielu ludzi filmu "Szybcy i Wściekli 7", który jak sam tytuł wskazuje jest już siódmą cześcią serii, a jednocześnie bardzo głośną ze względu na śmierć w wypadku jednego z głównych aktorów - Paula Walkera. Więcej o śmierci aktora można przeczytać tutaj. Reżyseria tej części zajął się James Wan. W obsadzie filmu zobaczymy dobrze znanych aktorów z poprzednich części: Vina Diesela, Paula Walkera, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster a także Jasona Stathama. Poniżej krótki opis fabuły filmu.

 

Akcja "Szybkich i wściekłych 7" rozpoczyna się mniej więcej rok po tym jak zespół Doma (Vin Diesel) i Briana (Paul Walker) powraca po ułaskawieniu do USA. Starają się być prawowitymi obywatelami i członkami rodzin, co po latach na wysokich obrotach nie do końca im wychodzi. Dom z całych sił stara się ponownie zacząć życie z Letty (Michelle Rodriguez), podczas gdy Brianowi z trudem przychodzi dostosowanie do funkcjonowania na spokojnych przedmieściach z Mią (Jordana Brewster) i ich synem. Z kolei Tej (Chris "Ludacris" Bridges) i Roman (Tyrese Gibson) korzystają z życia, bawiąc się i podrywając dziewczyny. Wszystko wydawałoby się wracać do normalności, gdyby nie fakt pojawienia się brytyjskiego zabójcy, który z zimną krwią realizuje swój plan i ma rachunki do wyrównania.
Zwiastun filmu "Szybcy I Wściekli 7" można zobaczyć tutaj. Film na pewno osiągnie wysokie wyniki sprzedaży i oglądalności ze względu na to że Paul Walker w filmie będzie występował noramlnie jak i dzięki efektom CGI, które umożliwiły dokończenie zdjęć po śmierci aktora.Tagi