Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
sobota, 21 maja 2011
Nowa "Kung Fu Panda" w 3D

Ostatnio połowa wpisów na blogu opisuje filmy 3D, poza Kac Vegas 2 oraz piątą częścią Szybkich i wściekłych, to filmy w tej technologi. Większość z nich z 3D niewiele ma wspólnego i szkoda że jest to tak podkreślane, bo wiele ludzi jest zawiedzione i bilety także są droższe.

Może film "Kung Fu Panda 2" dostarczy nam prawdziwego 3D za sprawą pandy Po i będziemy mogli wyjść zadowoleni z seansu. Ja liczę, bo pomimo że pierwszej części Kung Fu Pandy nie widziałem to urzekła mnie w nowych zwiastunach słodka Panda Po.

Opis filmu: W "Kung Fu Pandzie 2" marzenia Po w końcu się spełniły i może on w pełni cieszyć się zasłużoną pozycją Smoczego Wojownika, chroniąc okolicę wraz ze swymi przyjaciółmi i mistrzami kung fu, Szaloną Piątką: Tygrysicą, Małpą, Modliszką, Żmiją oraz Żurawiem. Nowe, cudowne życie Po jest zagrożone wraz z pojawieniem się wszechmocnego czarnego charakteru - Lorda Shena, który knuje, żeby za sprawą sekretnej, niemożliwej prawie do pokonania broni dokonać podboju Chin i na zawsze zniszczyć sztukę kung fu. W obliczu takiego wyzwania Po musi uważniej przyjrzeć się swojej przeszłości i poznać prawdę na temat swojego owianego do tej pory mgłą tajemnicy pochodzenia. Dopiero wtedy będzie mógł uwolnić drzemiącą w sobie moc niezbędną do pokonania przeciwnika. 

Premiera filmu "Kung Fu Panda 2" już 27 maja 2011 roku.

piątek, 20 maja 2011
Nieudany tytuł - Kac Vegas 2

Warner Bros. Entertainment Polska przed premierą miał nie lada problem, błędny polski tytuł w pierwszej części filmu "The Hangover" (u na w Polsce film występował jako "Kac Vegas") odbiło się bardzo źle po tym jak wyprodukowano drugą część, w której akcja nie będzie działa się już w Vegas ale w Bankoku. 

Gdyby Warner Polska zdecydował się na całkowitą zmianę tytułu, to straciłby zapewne wiele, gdyż widzowie, którzy widzieli jedynkę niekoniecznie musieli by skojarzyć te fakty.

Tytuł w postaci "Kac Vegas 2" też średnio wygląda w świetle gdy wiemy że akcja nie dzieje się w Vegas, ale to zdecydowanie lepsze niż zmiana tytułu, bo działa to na widza w zamierzony przez speców od marketingu sposób.

Oficjalny tytuł "Kac Vegas w Bangkoku" to dwie zalety i ogromna wada w postaci bezsensowności samego tytułu. Jednak zdecydowano się na to z przyczyny dobrego efektu marketingowego "Kac Vegas" oraz przedstawienie w drugiej części miejsca akcji. 

Sam film "Kac Vegas w Bangokoku" w polskich kinach pojawi się 3 czerwca, a na świecie już 25 maja, liczymy na dobrą dawkę humoru podobnie jak w pierwszej części. Tutaj możecie zobaczyć zwiastun filmu Kac Vegas w Bangkoku z polskimi napisami.

wtorek, 10 maja 2011
Już niedługo nowi "Piraci z Karaibów"

Nie wiem, czy macie tak jak ja, ale codziennie myślę o nowych "Piratach z Karaibów". Czwarta część czyli "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach" mogłaby w tym tygodniu zadebiutować a nie dopiero 20 maja. W USA jest premiera jutro, więc szkoda aby taki hit wchodził z opóźnieniem, wszystcy tylko na tym stracą.

niedziela, 01 maja 2011
Filmowa majówka

Jako że mamy dzisiaj pierwszy dzień maja, a więc tzw. "majówka" została oficjalnie rozpoczęta, muszę się pochwalić co już obejrzałem i co mam w planach, a jest kilka ciekawych pozycji na mojej liście.

Senność - Nowy film Magdaleny Piekorz, zdobywczyni Grand Prix Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych za film. Sam film przedstawia, kilka odmiennych od siebie ludzi, którym życie zaczeło przeciekać przez palce. Już obejrzane :)

Inside Job - Film nagrodzony Oscarem, to pierwszy materiał filmowy dokumentujący szokującą prawdę o kulisach kryzysu ekonomicznego z 2008 roku. 

Sex Story - sam nie wiem czemu, komedia romantyczna, a w dodatku z najbardziej przemnie znienawiodzonym aktorem, czyli Ashotem Kucherem, którego forma wypowiedzi powodu ciarki na plecach.

Alicja w krainie czarów - ten film kończę, gdyż w pierwszym podejściu usnąłem zaraz po tym jak Alicja przeszła na magiczną stronę świata :)

Jak ugryźć 10 milionów - Brucce Willis i Mathew Perry i już wiadomo czemu oglądam.

Czy opiszę moja wrażenia ? Jeśli któryś mnie zaskoczy - to tak.

Tagi: filmy
18:19, w.mateusz
Link Dodaj komentarz »
Zaproszenie na "Ksiądz 3D"

Mimo że do premiery filmu pt. "Ksiądz 3D" jest sporo czasu, wszak premiera odbędzie się 13 maja, to już dzisiaj chciałem się pochwalić moją najnowszą zdobyczą w postaci wejściówki na przedpremierę aby podziwiać ten obraz, zrealizowany na podstawie popularnego komiksu.

Oby znów 3D nie okzało się takie jak na Thorze, gdzie jego wykorzystanie można by policzyć na palacach rąk. Mam nadzieję że będzie mi się wrzucić krótką recenzję Księdza 3D.

Tagi