Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
piątek, 24 czerwca 2011
Auta 2 - premiera

Czy druga część Zygzaka, znów przyciągnie całe rodziny do kin? Nowa produkcja animowana dla dzieci od Disneya została przygotowana oczywiście w 3D (taka moda teraz). Mimo że premiera animacji pt. "Auta 2 " dopiero w Polsce jest 29 czerwca, to od kilku dni jest już w innych krajach i warto sprawdzić co sądzą inni, zanim pójdziemy do kin. Na portalu IMDB.com ocena nie jest rewelacyjna, może dlatego że oceniają zazwyczaj dorośli a nie małe dzieci. Ocena jest w okolicach 7 na 10 gwiazdek, a poprzednia część na dziś ma ocenę 7.6, czyli jakby nie patrzyć znacznie lepszą.

Czekamy zatem na recenzje przedpremierowe a potem premierę nowych autek, a tymczasem można zobaczyć zwiastun filmu Auta 2.

poniedziałek, 20 czerwca 2011
Transformers 3 - odliczanie

Pomimo że nie jestem fanem filmów o ogromnych robotach, to na nowych transformersów w 3D zamierzam się wybrać. Dla tych co przespali i dopiero się dowiedzieli, to premiera filmu "Transformers 3" jest w Polsce 1 lipca, a na świecie 23 czerwca (za 3 dni od dziś). Ja odliczam do przedpremiery w Polsce na którą zamierzam się wybrać i jeszcze przed premierą oficjalną zrecenzować wam ten film. Zadowoleni?

wtorek, 07 czerwca 2011
Przeciętny film "Hanna"

Hanna to czternastolatka, która przeszkolona przez swojego ojca, byłego agenta CIA, ma niezwykłe cechy żołnierza: siłę, wytrzymałość i mądrość. Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny staje się misja, na którą wysłał ja ojciec. Hanna przemieszcza się ukradkiem po Europie, wymykając się agentom nasłanym przez bezlitosna szefowa wywiadu pilnie strzegąca własnych tajemnic. Będąc już blisko celu, Hanna staje przed zdumiewającymi odkryciami dotyczącymi jej życia i pytaniami na temat człowieczeństwa.

Film "Hanna" swoją fabułą zapowiadał się dość ciekawie i wieszczono wielki sukces, jednak jeszcze przed premierą w Polsce, wiadomo że film wypadł przeciętnie. Za mało emocji jak na triller, za mało interesującej akcji jak na film sensacyjny.

13:18, w.mateusz
Link Dodaj komentarz »
Drzewo życia w kinach

10 czerwca zadebiutuje u nas bardzo interesujący film pt. Drzewo życia. Film to Historia Jacka, zagubionej duszy poszukującej odkryć w zmieniających się obrazach świata. Te według niego zmieniają się jednak tylko pozornie i są częścią odwiecznego schematu, którego wszyscy jesteśmy częścią. Kiedy jednak Jack zaczyna dostrzegać jak bardzo złożony jest otaczający go świat, każda z rzeczy zaczyna wydawać mu się cudem i niepowtarzalnym skarbem. Nowe spojrzenie pozawala mu na przebaczenie despotycznemu ojcu i wyruszenie własną drogą.   

Takie persony w filmie "Drzewo życia" jak: Brad Pitt i Sean Penn gwarantują nam bardzo interesujący seans, na ktorym na pewno nie będziemy się nudzić.

piątek, 03 czerwca 2011
Prequel X-menów

Dzisiaj wpis nieco z opóźnieniem, gdyż premiera nowych X-menów właśnie zadebiutowała w kinach, ale warto wspomieć o filmie "X-Men: Pierwsza klasa". Dlaczego? Ano dlatego że to prawdopodonie najlepsza z części. Fabuła opowiada o tym co się działo zanim rozpoczeły się wydarzanie z "X-Men". Reżyserem jest Matthew Vaughn i to właśnie po nim można było się spodziewać że będzie to tak dobry film. 

Więcej nie napiszę, zapraszam do kina na film "X-Men: Pierwsza klasa", bo faktycznie film "pierwsza klasa".

Tagi