Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
środa, 27 czerwca 2012
Nadciąga "Prometeusz"

Z olbrzymią niecierpliwością nasi miłośnicy filmów oczekują na tegoroczny przebój hit, którym jest hollywodzki film "Prometeusz" za kamerą, którego stanął ceniony reżyser Ridley Scott. Ten 124 minutowy film science-fiction powstał na bazie scenariusza napisanego przez Jona Spaihtsa i Damona Lindelofa. Nie licząc genialnego reżysera jakim jest Ridley (produkcje takie jak np.: Obcy bądź Łowca Androidów) w tej mega produkcji filmowej obejrzymy kilku niezwykle dobrze znanych aktorów, są to m.in. Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron, a również Guy Pearce. Polska debiut filmu ustalony została na dzień 20 lipca obecnego roku. 


Na kraniec wszechświata zostaje wysłana misja. Jej cel jest jeden - dotrzeć do rasy obcych, która stworzyła człowieka. Wkrótce naukowa misja "Prometeusza" przeradza się w horror oraz walkę o przetrwanie. Załoga musi stawić czoła obcym. Losy ludzkości zależą od tej konfrontacji...


Z przykrością stwierdzam jak na tak popularną produkcję filmową, dystrybutorzy nie postarali się, ażeby film "Prometeusz" miał debiut u nas na równi ze międzynarodową premierą - 30 maja 2012. Więcej niż półtora miesiąca opóźnienia to kategorycznie za dużo, umieszczając pownownie nas na równi z krajami "trzeciego świata". Z powodu tego, iż film grany jest od jakiegoś czasu, uzbierało się sporo ocen. Przeciętna nota to 7,6 na 10 gwiazdek, stąd jest na pewno warto czekać na film. Aby zachęcić was do przeżycia do premiery, zachęcamy obejrzeć video zapowiedź filmu "Prometeusz" na stronie - filmweb.pl, ja jakiej to w powiązanych natraficie jeszcze kilka kolejnych materiałów do filmu.

Tagi