Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
wtorek, 17 lipca 2012
"Zakochani w Rzymie" Woody'ego Allena

Filmy Woody'ego Allena albo się kocha albo nienawidzi, jednak o gustach się nie dyskutuje. Jedno jest pewne, każdego roku odbywa się premiera kolejnego filmu tego uznanego reżysera, w obecnym roku przedstawia on nam tytuł filmowy "Zakochani w Rzymie". W obsadzie tej produkcji zobaczymy ciekawą mieszankę aktorów, zagrali m.in. Judy Davis, Greta Gerwig, Alec Baldwin, Penélope Cruz, Ellen Page, a również Jesse Eisenberg.


Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z przeróżnymi "sercowymi" perypetiami, kusi widzów najatrakcyjniejszą komediową obsadą tego roku. 


Debiut tej komedii w Polsce będzie 24 sierpnia obecnego roku, jednakże już od dłużego czasu można oglądać opisywany film w kinach włoskich a także amerykańskich – jako, że tym państwom poświęcony jest ta produkcja. My na razie możemy się zachwycać zapowiedzią tej produkcji "Zakochani w Rzymie" a także przeglądać opinie jakie dają tej produkcji ludzie z tych krajów. W tej chwili, na stronie o filmach imdb.com, produkcja ta ma średnią ocenę: 6,5 na 10 maksymalnie. 

Tagi