Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
środa, 13 sierpnia 2014
50 Twarzy Greya

Czy ekranizacja książkowego bestselleru okaże się jednym z największych hitów kinowych w 2015 roku? Tego nie wiemy, ale po zwiastunie Pięćdziesiąt twarzy Greya wiele osób zachwyca się że tak może się stać. Ten erotyczny melodramat zadebiutuje w polskich kinach dokładnie 13 lutego 2014 roku. Reżyserią filmu zajmuje się Sam Taylor-Johnson, natomiast w obsadzie zobaczymy takich aktorów jak: Dakota Johnson, Jennifer Ehle, Luke Grimes, Jamie Dornan, a także  Eloise Mumford.

 

Opis filmu: Anastasia Steele jest młodą studentką literatury, która przeprowadza wywiad z intrygującym Christianem Greyem - milionerem i przedsiębiorcą. Dziewczyna jest zafascynowana inteligentnym i przystojnym mężczyzną, który robi na niej niesamowite wrażenie, jednak gdy ich spotkanie dobiega końca, stara się o nim zapomnieć. Grey zjawia się jednak w sklepie, w którym dorywczo pracuje Anastasia i prosi o kolejne spotkanie. Studentka zgadza się - tym samym wkracza w niebezpieczny świat pożądania, erotyki i głęboko skrywanych pragnień.
 

wtorek, 05 sierpnia 2014
Zapowiedź "Hobbita"

Małymi kroczkami zbliża się premiera jednego z najgłośniejszych filmów w 2014 roku, który wejdzie na ekrany polskich i światowych kin. Mowa o nowym filmie z serii „Hobbit” o dokładnym tytule „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”. Cztery dni temu (1 sipernia 2014) pojawi się pierwszy zwiastun filmu, który wraz polskimi napisami można obejrzeć na portalu filmweb.pl tutaj. Niemienie reżyserem tej serii filmów przygodowych pozostaje Peter Jacson. W obszadzie Hobbita ponownie zobaczymy: Hugo Weaving, Martin Freeman, Ian McKellen, Cate Blanchett, Orlando Bloom. Poniżej krótki opis tej części filmu.

 

Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni”, to opowieść pełna niesamowitych wydarzeń i magicznych postaci. Przedstawia odwieczną walkę dobra ze złem. Po wielkim sukcesie pierwszych dwóch części trylogii – „Hobbit: Niezwykła podróż” (2012) oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga” (2013), nadszedł czas na film zamykający niezwykłe dzieło Petera Jacksona: „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”.
Drużyna dowodzona przez Thorina Dębową Tarczę dotarła do Samotnej Góry. Czy Bilbo i jego towarzysze pokonają smoka i odzyskają legendarny Erebor?

 

Premiera w Polsce dokładnie 26 grudnia 2014 roku. Wybieracie się?Tagi