Kategorie: Wszystkie | filmy | nagrody | seriale
RSS
piątek, 27 września 2013
Premiera filmu "Labirynt"

Na początku października, dnia 4 października 2013 roku, w polskich kinach pojawi się interesujący thriller o tytule "Labirynt", natomiast jego oryginalny tytuł to „Prisoners”, który znacznie lepiej oddaje fabułę filmu Wiodące role w tym filmie zagrali: Hugh Jackman i Jake Gyllenhaal.

 

Więcej o filmie, a dokładnie szkic fabuły w poniższym akapicie: Keller Dover (Hugh Jackman) staje twarzą w twarz z najgorszym koszmarem, który może przytrafić się każdemu rodzicowi: jego sześcioletnia córka, Anna, zostaje porwana wraz ze swą koleżanką, Joy. Minuty mijają jak godziny, powstaje panika. Pierwszy trop prowadzi do samochodu, który zaparkowano na ulicy. Prowadzący śledztwo detektyw Loki (Jake Gyllenhaal) aresztuje jego kierowcę, Alexa Jonesa (Paul Dano), wkrótce musi go wypuścić z braku dowodów. Zdeterminowany Dover świadomy, że życie jego dziecka jest w niebezpieczeństwie bierze sprawy w swoje ręce. Do czego zdoła posunąć się zrozpaczony ojciec, by ochronić swoją rodzinę?

 

Jeżeli jednak opis to za mało, ażeby przekonać się do zobaczenia filmu w kinie to polecamy zobaczyć zwiastun filmu „Labirynt”, który dostępny jest na stronie o filmach filmweb.pl. Jeżeli nadal zarówno opis jak i zwiastun tego filmu w dalszym ciągu Cię nie zachęcają, to może nakłoni Cię do filmu fakt że film w zagranicznych kinach otrzymał świetne recenzje a też oceny widzów – na stronie IMDB film „Labirynt” na dzień dzisiejszy ma przeciętną notę 8,3 na 10 możliwych, co jest bardzo dobrym rezultatem, jaki zyskują wyłącznie najlepsze filmy. Jeszcze raz przypominamy, że film będzie miał premierę w Polsce 4 października 2013 roku i i ja już mam zarezerwowany czas na ten film.

Tagi